ANT waarschuwt leden voor NZa

woensdag 24 februari 2016
timer 1 min
De Associatie Nederlandse Tandartsen (ANT) waarschuwt haar leden voor een brief die de Nederlandse Zorgautoriteit (NZa) heeft gestuurd. In de brief worden tandartsen uitgenodigd in gesprek te gaan over de vraag hoe men in het veld tegen de prestatielijst aankijkt.

De ANT zegt hierover door verschillende leden benaderd te zijn met vragen. Er bestaat volgens de beroepsorganisatie bijvoorbeeld veel onduidelijkheid over wat er met de resultaten van deze steekproef gebeurt, wat in het verleden nooit in het voordeel van de beroepsgroep heeft gewerkt, zo schrijft de ANT in een persbericht.

 

De NZa laat weten het jammer te vinden dat de ANT het zo opvat. "We gaan met verschillende stakeholders binnen een beroepsgroep in gesprek: met de beroepsorganisaties, de zorgverzekeraars en dus ook met de mensen in het veld. We willen weten wat er leeft in de praktijk en wat er wel en niet goed gaat zodat we daar het beleid op kunnen aanpassen. Het hoort bij onze taak en we doen dat dan ook regelmatig."

 

Reactie toevoegen

Beperkte HTML

  • Toegelaten HTML-tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.
  • Web- en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Lazy-loading is enabled for both <img> and <iframe> tags. If you want certain elements skip lazy-loading, add no-b-lazy class name.
ANT waarschuwt leden voor NZa

Lees verder - met dit thema

De ledenraad ziet financiële risico's in een cao: daling van de tarieven, financiële gevolgen van handhaving op schijnzelfstandigheid versus mogelijke loonstijgingen. (Foto: Shutterstock)
flash_onNieuws

KNMT: 'Tijd niet rijp voor onderhandelingen over cao'

5 nov om 15:00 uurtimer3 min

De ledenraad van de KNMT heeft het bestuur gevraagd duidelijkheid te verschaffen over de cao…

Lees verder »
person_outlineBlog

Nieuwe pensioenwet (deel 2): De basis van het Nederlandse pensioenstelsel

27 jan om 13:00 uurtimer4 min

In deze blog zullen we enkele belangrijke pijlers van ons pensioenstelsel onder de loep nemen. Door inzicht te…

Lees verder »

Infomedics introduceert Declaratieservice Plus: ‘Kwaliteit en cashflow van de praktijk verbetert en declaratieproces wordt efficiënter’

11 sep 2024 timer5 min

Infomedics is van een relatief kleine factoringaanbieder in vijftien jaar uitgegroeid naar een alom aanwezige…

Lees verder »

Rabo Medicidesk: ‘Begin nu met het verduurzamen van je praktijkpand’

29 aug 2024 timer5 min

Hadoks, de regionale huisartsenorganisatie in de regio Haaglanden, zet in een serie podcasts de spotlight op de…

Lees verder »

Succesvol ondernemen in de mondzorg: duurzaamheid voorop!

26 jun 2024 timer5 min

De mondzorg in Nederland is uniek in de laagdrempelige toegang tot preventieve zorg. Maar de toegang tot deze…

Lees verder »
all_inclusiveAchtergrondartikel

Tandarts Rob Kuypers en adviseur Mascha van Wermeskerken: 'Kuypers Mondzorg is klaar voor de toekomst'

20 dec 2023 timer5 min

Rob Kuypers, eigenaar van Kuypers Mondzorg, runde ruim dertig jaar een bloeiende tandartspraktijk binnen een…

Lees verder »
flash_onNieuws

Onderhandelaarsakkoord nieuwe cao Huisartsenzorg

22 nov 2023

Werkgeverspartijen InEen en LHV hebben met de Nederlandse Vereniging van Doktersassistenten, de Nederlandse…

Lees verder »
Foto Marieke Oortman
mic_external_onInterview

Marieke Oortman over de overstap naar het praktijkmanagement: ‘Ik heb mijn roeping gevonden’

7 jul 2023 timer3 min
Marieke Oortman was voedingsonderzoeker en maakte eind 2022 de overstap naar het praktijkmanagement in Medisch…
Lees verder »