E-healthweek over digitalisering in de zorg

woensdag 16 januari 2019
timer 2 min
Van 21 januari t/m 26 januari worden door het hele land wel meer dan 200 activiteiten georganiseerd voor iedereen die meer wil weten over de digitale ontwikkelingen op het gebied van zorg.

ECP | Platform voor de InformatieSamenleving organiseert samen met het ministerie van VWS en een aantal andere hoofdpartners voor de derde keer de e-healthweek: een campagne voor het vergroten van kennis en vaardigheden op het gebied van digitale ondersteuning in de zorg. Samen met partners willen zij door heel Nederland zoveel mogelijk mensen met e-health in contact brengen en hen de mogelijkheden laten ervaren

 

Ambitie

Hun ambitie is e-health voor iedereen toepasbaar maken door mogelijkheden te demonstreren, kansen te creëren en verbindingen te leggen om gezamenlijk actie te ondernemen. 


Alle partijen die willen laten zien wat e-health is en hoe het werkt zijn van harte uitgenodigd zich als partner aan te melden: (thuis)zorginstellingen, leveranciers, maatschappelijke initiatieven, onderwijsinstellingen, gemeenten, patiëntenplatforms en ouderenbonden door het hele land. Dat kan via verschillende activiteiten: van innovatielabs, open dagen en pop-up stores, tot aan theatervoorstellingen en workshops, alles is mogelijk tijdens de e-healthweek.


Ook als bezoeker is zowel zorgverlener als patiënt welkom om activiteiten te bezoeken.


Wij publiceerden eerder deze week een artikel over Uw Zorg online, één van de 233 activiteiten in de e-healthweek.

Reactie toevoegen

Beperkte HTML

  • Toegelaten HTML-tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.
  • Web- en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Lazy-loading is enabled for both <img> and <iframe> tags. If you want certain elements skip lazy-loading, add no-b-lazy class name.
E-healthweek over digitalisering in de zorg

Lees verder - met dit thema

Huisarts in Beeld: digitale hulplijn voor huisartsenpraktijken

27 nov om 12:30 uurtimer5 min

Vooral in landelijke regio’s staan veel huisartsenpraktijken onder druk. Baukje Hogeboom,…

Lees verder »

DentalRules Gebruikerscongres 2025: Samenwerking en innovatie gaan hand in hand

16 okt om 12:17 uurtimer5 min

Op donderdag 25 september kleurde het Olympisch Stadion in Amsterdam goud. Tijdens het…

Lees verder »

Huisartsenorganisatie Medi-Mere pioniert succesvol met Juvoly-AI in telefonische triage

4 sep om 15:00 uurtimer5 min
Huisartsenorganisatie Medi-Mere is de eerste die de slimme spraakherkenningstechnologie van Juvoly integreert in…
Lees verder »

DentalRules Gebruikerscongres 2025: Een dag vol inspiratie in het Olympisch Stadion

4 sep om 14:30 uurtimer3 min

Heeft u zin in een dag vol inspiratie, praktische inzichten en waardevolle ontmoetingen?…

Lees verder »

Cobbler Cloud: een veilig en onafhankelijk alternatief voor grote cloudaanbieders

28 aug om 09:00 uurtimer5 min
De cloud is niet meer weg te denken uit de zorg, maar waar staan gevoelige patiëntgegevens eigenlijk? En hoe…
Lees verder »

De digitale voordeur: zo maak je zorg toegankelijker en efficiënter

10 jul om 15:00 uurtimer4 min

Patiënten verwachten duidelijkheid. Zoveel mogelijk gemak en snelheid. Toch blijft de…

Lees verder »

Ksyos helpt de laag complexe zorg buiten het ziekenhuis te organiseren

4 jun om 15:30 uurtimer4 min

Recent is voormalig internist-infectioloog Joop Arends als medisch directeur gestart bij Ksyos. Hij blikt terug…

Lees verder »
flash_onNieuws

MO Plek is vanaf nu Mijn PM!

11 mrt om 10:01 uur

Leden van het PraktijkmanagersNetwerk kunnen al jaren gebruik maken van de netwerktool MO Plek. Hierin vind je…

Lees verder »