Gratis boek over eHealth

woensdag 7 januari 2015
timer 1 min
Wat zijn de kansen van eHealth? Welke succesvolle eHealthinnovaties zijn er al in Nederland? Dit boek, waar 250 deskundigen aan meewerkten, brengt het in kaart.

In het Co-creatie eHealthboek, geven 250 bestuurders, zorgprofessionals, innovatiedeskundigen, cliënten en experts hun visie op de kansen en uitdagingen van eHealth.

 

De kosten van de zorg blijven stijgen. Er moet iets veranderen om op een betaalbare manier goede zorg te kunnen blijven leveren. EHealth kan daar volgens de initiatiefnemers van het Co-creatie eHealthboek, Co Politiek en Remco Hoogendijk, een bijdrage aan leveren. De initiatiefnemers willen iedereen in de zorg prikkelen om in actie te komen. 

 

Het boek is een combinatie van analyses van wetenschappelijke literatuur, praktijkervaringen en meningen. Het beschrijft onder andere wat eHealth precies is, 'lessons learned' en mogelijkheden om de invoering van eHealth te versnellen.

 

Op www.zorginnovatieboek.nl kunt u het boek gratis downloaden.

Reactie toevoegen

Beperkte HTML

  • Toegelaten HTML-tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.
  • Web- en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Lazy-loading is enabled for both <img> and <iframe> tags. If you want certain elements skip lazy-loading, add no-b-lazy class name.
Gratis boek over eHealth

Lees verder - met dit thema

Edwin van Vulpen (Techni Team): ‘IT moet werken als water uit de kraan’

15 okt om 15:00 uurtimer5 min

Ruim twintig jaar geleden begon Edwin van Vulpen Techni Team met één doel: zorgverleners zouden geen omkijken…

Lees verder »
'Je logt daadwerkelijk in bij Microsoft, dus alles ziet er legitiem uit.' (Foto: Shutterstock)
mic_external_onInterview

Security specialist over ‘device code phishing’: 'Slachtoffer helpt aanvaller zelf naar binnen'

15 okt om 11:30 uurtimer5 min

Expertisecentrum Z-CERT waarschuwde eind september voor phishing met ‘verificatiecodes’, die zich kan…

Lees verder »

Webinar op 27 oktober: DentalRules presenteert 'De nieuwe HR-omgeving'

15 okt om 11:00 uurtimer4 min

DentalRules presenteert op dinsdag 27 oktober om 14.00 uur zijn vernieuwde HR-omgeving in een…

Lees verder »

Topicus helpt bij de omslag naar 'digital first': 'We gaan pas weg als het onderdeel is van je primaire proces'

13 okt om 09:15 uurtimer5 min

Slimme technologie levert de huisartsenpraktijk pas tijd op als het team ook anders gaat werken. Dat stellen…

Lees verder »

Hoe zorgorganisaties de werkdruk verlagen met een slimme overstap

7 okt om 16:00 uurtimer3 min

De werkdruk in de eerstelijnszorg blijft hoog. Huisartsenpraktijken krijgen steeds meer zorgvragen, terwijl ook…

Lees verder »

Hoe veilig is jouw IT-leverancier? De cruciale vragen die elke zorgondernemer moet stellen

6 okt om 10:00 uurtimer4 min

Geen geruststellende gedachte, maar wel een realistische: ook een zorgpraktijk krijgt vroeg of laat te maken…

Lees verder »
Laura Bas: 'Vooral verouderde systemen springen eruit als grootste frustratie op het gebied van inefficiënt werken' (Foto: Jitske Seckel voor PraktijkmanagersNetwerk 2025)
all_inclusiveAchtergrondartikel

Generatie-goeroe Laura Bas: ‘Inefficiënt werken is grootste energievreter voor GenZ’

29 sep om 15:15 uurtimer3 min

Verouderde systemen en versnipperde informatie kosten jonge werknemers de meeste energie.…

Lees verder »

Praktijkmanager Linda van Doremalen: 'Ik kan de samenwerking met Basiq Dental zeker aanbevelen'

23 sep om 15:00 uurtimer3 min
Linda van Doremalen is praktijkmanager bij Mondzorg Centrum de Parel in Oisterwijk. Ze vertelt dat ze prettig…
Lees verder »