Nieuw lid Inez van den Bos: ‘Ik zorg dat alles soepel loopt in de praktijk’

donderdag 13 oktober 2022
timer 3 min

Inez van den Bos

Inez van den Bos werkt sinds februari dit jaar als praktijkmanager bij WE Dental in Franeker. Ze wil zich verder ontwikkelen op het gebied van management en wet- en regelgeving. 

‘Mijn naam is Inez van den Bos, 39 jaar en woon samen met mijn vriend en onze 2 zoons in Franeker. Ik heb de versnelde opleiding tandartsassistente gedaan en ben in 2001 gaan werken in een groepspraktijk in Harlingen. Vervolgens heb ik de opleiding voor preventieassistente en  orthodontieassistente gevolgd. Na zeventien jaar bij de groepspraktijk werkzaam te zijn geweest, ben ik in 2019 overgestapt naar mijn huidige werkgever, WE Dental Franeker.’ 

‘Hier ben ik sinds februari 2022 als praktijkmanager. Mijn taak is om te zorgen dat alles soepel en goed verloopt in de praktijk. Dat medewerkers zich plezierig voelen, agenda’s goed gevuld zijn en dat patiënten tevreden zijn. Ik wil me graag meer samen met de leden van het netwerk verdiepen in het ‘management’. En in de wet- en regelgeving die tegenwoordig een groot deel bepaalt in de praktijkvoering. En ik hoop op een gezellig en leerzaam netwerk.’ 

Ook lid worden?  

Sluit je ook aan bij het PraktijkmanagersNetwerk, juist nu! De behoefte om elkaar te helpen, kennis te delen en adviezen en tips uit te wisselen is groot. Leden van het netwerk profiteren onder meer op korting van alle evenementen, maken gebruik van de netwerktool MO Plek en ontvangen vier keer per jaar MedischOndernemen Magazine. Word hier lid.  

Reactie toevoegen

Beperkte HTML

  • Toegelaten HTML-tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.
  • Web- en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Lazy-loading is enabled for both <img> and <iframe> tags. If you want certain elements skip lazy-loading, add no-b-lazy class name.

Lees verder - met dit thema

Klara Knapen (Foto: NVvPM)
mic_external_onInterview

Klara Knapen (NVvPM) bij de PM Dag: ‘Timemanagement gaat over tijd voor jezelf maken’

15 apr om 10:00 uurtimer4 min

Klara Knapen, voorzitter van de Nederlandse Vereniging voor Praktijkmanagement, geeft tijdens…

Lees verder »
Merijn Ruis (eigen foto)
mic_external_onInterview

'Gelukspsycholoog' Merijn Ruis: ‘Sociale verbinding is veruit het belangrijkste’

9 apr om 13:45 uurtimer6 min

Psycholoog Merijn Ruis is al sinds zijn studietijd gefascineerd door menselijk geluk. Volgens…

Lees verder »
Ben Tiggelaar: ‘Werkgevers moeten zich niet afvragen: hoe ga ik om met Millennials en Gen Z’ers? Maar: hoe speel ik in op de behoeften van medewerkers in verschillende levensfasen?’
all_inclusiveAchtergrondartikel

Gedragswetenschapper Ben Tiggelaar: ‘Stereotypen’ over generaties zijn ‘moderne astrologie’

31 mrt om 11:30 uurtimer4 min

‘De meeste studies naar generatieverschillen deugen niet.’ Dat stelt Ben Tiggelaar,…

Lees verder »
Tandarts Noemi Romero en haar team - Monique Brunt i.s.m. Laurea Socials
all_inclusiveAchtergrondartikel

Werkgeluk in de praktijk: Sleutel tot toekomstbestendige zorg

19 mrt om 11:30 uurtimer5 min
De zorg staat onder druk. De arbeidsmarkt is krap, de zorgvraag neemt toe en teams worden kleiner en diverser.…
Lees verder »
Praktijkmanager Fiona Harmsen (Foto: Bij Nader Inzien)
flash_onNieuws

Bij Nader Inzien zoekt gepensioneerde tandartsen voor Amsterdamse vestiging

3 mrt om 15:00 uurtimer4 min
De sociale tandartsenpraktijk ‘Bij Nader Inzien’ in Havelte heeft zo veel nieuwe inzichten opgeleverd, dat de…
Lees verder »
Foto: Ewald Geerdink
flash_onNieuws

Ledenmiddagen PM Netwerk: Inspiratiesessies over de zeven bronnen van werkgeluk

17 dec 2025 timer2 min
Ook in 2026 trekken we met het PraktijkmanagersNetwerk het land in voor de jaarlijkse ledenmiddagen. Net als dit…
Lees verder »
Rianne Schrijver en Marlies Schippers: ‘Alle elementen samen – vakinhoud, persoonlijke ontwikkeling, leiderschap, teamdynamiek – zorgen ervoor dat je werkgeluk creëert in een organisatie.’ (Foto: KennisConnect)
mic_external_onInterview

KennisConnect coacht teams en leiders in de zorg: ‘Alles draait bij ons om werkgeluk’

15 dec 2025 timer5 min
KennisConnect van Rianne Schrijver en Marlies Schippers – beiden apotheker én trainer – is geen gewoon…
Lees verder »
Op het gebied van cao-ontwikkelingen signaleert Eva Izeboud, HR-manager en adviseur bij Visser & Visser, een trend richting zekerheid, vaste arbeidsovereenkomsten en minder structurele flexibiliteit. (Foto: Eva Izeboud)
all_inclusiveAchtergrondartikel

Webinar ‘HR-actualiteiten’: Overzicht, grip en praktische handvatten voor praktijkmanagers

1 dec 2025 timer5 min
Het PraktijkmanagersNetwerk organiseerde op 25 november een webinar over ‘HR-actualiteiten en teamontwikkeling in…
Lees verder »