Durf te vragen online op 8 april! Stuur je vragen in

maandag 29 maart 2021

Foto: Shutterstock

Stuur jij personeel aan, dan heb je daar vast een dringende vraag over. Op 8 april van 11.00 - 12.00 uur zit onze PM-expert Joost de Waard van Visser & Visser klaar om je vragen te beantwoorden. Het is onze eerste online bijeenkomst van het kanaal Durf te Vragen in MO Plek. Voor leden is het gratis!

Leden van het netwerk weten het kanaal Durf te vragen in MO Plek goed te vinden. Vrijwel dagelijks stellen jullie elkaar vragen en helpen jullie elkaar verder met uitleg of tips. 
We gaan het kanaal dit jaar verder uitbouwen. Elke maand gaat een van onze experts een uur online jullie vragen beantwoorden, die jullie van tevoren hebben ingestuurd. 

De eerste keer is met Joost de Waard van Visser & Visser. Wat  mag je aan hem vragen? 'Stuur je personeel aan, dan komen al snel de vragen over het aannemen van personeel, over de samenwerking binnen het team, over disfunctionerende werknemers of over het afscheid nemen van personeel. Maar natuurlijk ontstaan er ook vragen over ziekteverzuim of over ontwikkeling van werknemers. Of misschien wel over hoe je een goed functionerings- en beoordelingsgesprek voert. Zolang het maar over personeel gaat mag je alles vragen in deze durf te vragen-sessie', zegt hij.

Stuur je vragen van tevoren in

We verzoeken jullie om je vragen aan Joost de Waard vooraf in te sturen. Klik hier om je aan te melden en je vraag in te sturen.
Wij verzamelen jullie vragen en leggen deze voor aan hem. Op 8 april zit hij dan klaar om je vragen te beantwoorden tijdens het online Durf te vragen uurtje. 

Ben je verhinderd? Lees dan later het verslag op MO Plek.
 

 

 

 

Reactie toevoegen

Beperkte HTML

  • Toegelaten HTML-tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.
  • Web- en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Lazy-loading is enabled for both <img> and <iframe> tags. If you want certain elements skip lazy-loading, add no-b-lazy class name.

Lees verder - met dit thema

Op het gebied van cao-ontwikkelingen signaleert Eva Izeboud, HR-manager en adviseur bij Visser & Visser, een trend richting zekerheid, vaste arbeidsovereenkomsten en minder structurele flexibiliteit. (Foto: Eva Izeboud)
all_inclusiveAchtergrondartikel

Webinar ‘HR-actualiteiten’: Overzicht, grip en praktische handvatten voor praktijkmanagers

1 dec om 16:30 uurtimer5 min
Het PraktijkmanagersNetwerk organiseerde op 25 november een webinar over ‘HR-actualiteiten en teamontwikkeling in…
Lees verder »

Adem in, adem uit: zo geef je stress minder grip op je werkdag

25 nov om 09:00 uurtimer4 min

Een werkdag kan soms voelen als een sprint die onverwacht verandert in een marathon. Je start fris, maar…

Lees verder »
Aantal vrouwen met voltijdbaan groeit spectaculair: stijging van 33 procent in tien jaar
flash_onNieuws

‘Beeld dat vrouwen alleen in deeltijd willen werken is achterhaald’

12 nov om 11:45 uurtimer3 min

Het aantal Nederlanders met een voltijdbaan is de afgelopen tien jaar met bijna vijftien…

Lees verder »

Edin presenteert de ABC-Management formule. Dé routekaart voor jouw groei als praktijkmanager

10 sep om 10:00 uurtimer4 min

Als praktijkmanager ben je continu in beweging. Misschien ben je klaar voor meer…

Lees verder »
Victor Mion tijdens de Dag van de Praktijkmanager 2025 (Foto: Jitske Seckel)
flash_onNieuws

Training ‘One Minute Coach in drie maanden!’

26 jun om 17:30 uurtimer4 min

Helpen is goed, coachen is beter. Voor jezelf, je medewerkers en de praktijk. Maar wat is het verschil precies…

Lees verder »
Laura Bas (Foto: Jitske Seckel)
all_inclusiveAchtergrondartikel

Laura Bas over vier generaties op de werkvloer: ‘Zoek de verbinding in plaats van de verschillen’

20 jun om 10:48 uurtimer4 min

Generatie Z-expert Laura Bas gaf tijdens de Dag van de Praktijkmanager op 12 juni een inspirerende keynote over…

Lees verder »
Nora Ennahachi - eigen foto
all_inclusiveAchtergrondartikel

Nora Ennahachi bij de PM Dag: ‘Begin bij authentiek leiderschap, ontwikkel je en maak je onmisbaar’

19 jun om 17:00 uurtimer4 min

Tijdens een boeiende masterclass deelde Nora Ennahachi, operationeel directeur van MyDent en oprichter van Dent…

Lees verder »
mic_external_onInterview

Kim Vermeulen over Coöperatie Paramedie Gelderland Midden: ‘Samenwerken is geen project, maar is blijvend’

17 jun om 15:30 uurtimer5 min

Kim Vermeulen, praktijkmanager bij FysioDynamiek, is een van de drijvende krachten achter de Coöperatie…

Lees verder »