Modelovereenkomsten voor tandprothetici gepresenteerd

donderdag 22 juni 2017
timer 1 min
De Belastingdienst heeft de modelovereenkomsten voor praktijkwaarneming en praktijkmedewerking voor tandprothetici goedgekeurd. Met de afschaffing van de VAR-verklaring, bent u verplicht zzp'ers op een andere manier te contracteren.

De modelovereenkomsten voor tandprothetici zijn geïniteerd en ingediend door VvAA en ONT (Organisatie van Nederlandse Tandprothetici) en goedgekeurd door de Belastingdienst. De overeenkomsten lijken voor een groot gedeelte op de modelovereenkomst voor mondhygiënisten, maar toch is het goed om deze nog even nauwkeurig te bekijken. Klik hier voor de modelovereenkomst voor prakt ijkwaarneming tandprotheticus en hier voor de overeenkomst voor praktijkmedewerking  tandprotheticus.

 

Rondom de wet DBA is een hoop te doen (geweest). Onlangs werd duidelijk handhaving van de wet opnieuw is  uitgesteld tot ten minste juli 2018. Toch is het wel verstandig om zzp-modelovereenkomsten volgens de wet DBA te gebruiken. Waarom? Dat leest u hier

 

Reactie toevoegen

Beperkte HTML

  • Toegelaten HTML-tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.
  • Web- en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Lazy-loading is enabled for both <img> and <iframe> tags. If you want certain elements skip lazy-loading, add no-b-lazy class name.

Lees verder - met dit thema

Foto: Ewald Geerdink
flash_onNieuws

Ledenmiddagen PM Netwerk: Inspiratiesessies over de zeven bronnen van werkgeluk

11 dec om 15:15 uurtimer2 min
Ook in 2026 trekken we met het PraktijkmanagersNetwerk het land in voor de jaarlijkse ledenmiddagen. Net als dit…
Lees verder »
Rianne Schrijver en Marlies Schippers: ‘Alle elementen samen – vakinhoud, persoonlijke ontwikkeling, leiderschap, teamdynamiek – zorgen ervoor dat je werkgeluk creëert in een organisatie.’ (Foto: KennisConnect)
mic_external_onInterview

KennisConnect coacht teams en leiders in de zorg: ‘Alles draait bij ons om werkgeluk’

10 dec om 16:00 uurtimer5 min
KennisConnect van Rianne Schrijver en Marlies Schippers – beiden apotheker én trainer – is geen gewoon…
Lees verder »
Op het gebied van cao-ontwikkelingen signaleert Eva Izeboud, HR-manager en adviseur bij Visser & Visser, een trend richting zekerheid, vaste arbeidsovereenkomsten en minder structurele flexibiliteit. (Foto: Eva Izeboud)
all_inclusiveAchtergrondartikel

Webinar ‘HR-actualiteiten’: Overzicht, grip en praktische handvatten voor praktijkmanagers

1 dec om 16:30 uurtimer5 min
Het PraktijkmanagersNetwerk organiseerde op 25 november een webinar over ‘HR-actualiteiten en teamontwikkeling in…
Lees verder »

Adem in, adem uit: zo geef je stress minder grip op je werkdag

25 nov om 09:00 uurtimer4 min

Een werkdag kan soms voelen als een sprint die onverwacht verandert in een marathon. Je start fris, maar…

Lees verder »
Aantal vrouwen met voltijdbaan groeit spectaculair: stijging van 33 procent in tien jaar
flash_onNieuws

‘Beeld dat vrouwen alleen in deeltijd willen werken is achterhaald’

12 nov om 11:45 uurtimer3 min

Het aantal Nederlanders met een voltijdbaan is de afgelopen tien jaar met bijna vijftien…

Lees verder »
De ledenraad ziet financiële risico's in een cao: daling van de tarieven, financiële gevolgen van handhaving op schijnzelfstandigheid versus mogelijke loonstijgingen. (Foto: Shutterstock)
flash_onNieuws

KNMT: 'Tijd niet rijp voor onderhandelingen over cao'

5 nov om 15:00 uurtimer3 min

De ledenraad van de KNMT heeft het bestuur gevraagd duidelijkheid te verschaffen over de cao…

Lees verder »

Edin presenteert de ABC-Management formule. Dé routekaart voor jouw groei als praktijkmanager

10 sep om 10:00 uurtimer4 min

Als praktijkmanager ben je continu in beweging. Misschien ben je klaar voor meer…

Lees verder »
Victor Mion tijdens de Dag van de Praktijkmanager 2025 (Foto: Jitske Seckel)
flash_onNieuws

Training ‘One Minute Coach in drie maanden!’

26 jun om 17:30 uurtimer4 min

Helpen is goed, coachen is beter. Voor jezelf, je medewerkers en de praktijk. Maar wat is het verschil precies…

Lees verder »