Nieuwe Digitaal PM Magazine is uit: over de Dag(en) van de Praktijkmanager op 8 en 24 september

vrijdag 4 september 2020
timer 2 min
Deze week verscheen het derde Digitale PM Magazine rond de onlne Dag(en) van de Praktijkmanager op 8 en 24 september. Het magazine bevat interviews met Jolanda van Boven (over actuele thema's uit het gezondheidsrecht), Pieter-Jan de Bruijn (van Hulp voor huisartsen) en achtergrondartikelen over planningstool Docket, kwaliteitsmanagementsysteem eQuse en TeamFlow over teamontwikkeling.

Klik hier om het digitale PM magazine te lezen. Laat ons ook vooral weten wat je van de digitale magazines vindt. Moeten we er in het najaar mee doorgaan? Zo ja wat zou je dan graag willen lezen? Mail je opmerkingen en tips naar redactie@medischondernemen.nl. We horen het graag! Lees verder.

 


‘Praktijkmanagers moeten blijven hameren op goede dossiervoering’

Mr. Jolanda van Boven is juriste, gespecialiseerd in gezondheidsrecht en privacywetgeving. Tijdens de online Dag voor de Praktijkmanagers - op dinsdag 8 september - geeft ze een update over het gezondheidsrecht. Van Boven legt uit wat er komt kijken bij een klachtenprocedure, goede dossiervoering en beëindiging van de behandelrelatie. Lees verder.

 

Docket: dé slimme planningstool voor de medische groepspraktijk

Docket is een handige tool om de teamplanning efficiënt uit te voeren. De tool bevat vier hoofdonderdelen: de planning, de afwezigheden, de templates en het team. An Bogaert en Peter Revalk van softwareontwikkelaar Pàu leggen uit de waarin de kracht van deze gebruiksvriendelijke planningssoftware schuilt.
Lees verder .

 

Najaarskalender speelt nog meer in op jouw wensen

Met de groei van ons netwerk zijn we steeds beter in staat om, naast een aantal activiteiten voor iedereen, ook steeds meer op maat kennis bij elkaar te brengen. Zo ontstaat een interessante mix voor startende- en ervaren praktijkmanagers uit alle typen eerstelijnspraktijken.  Lees verder.

 

Lees het hele magazine

Reactie toevoegen

Beperkte HTML

  • Toegelaten HTML-tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.
  • Web- en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Lazy-loading is enabled for both <img> and <iframe> tags. If you want certain elements skip lazy-loading, add no-b-lazy class name.
Nieuwe Digitaal PM Magazine is uit: over de Dag(en) van de Praktijkmanager op 8 en 24 september

Lees verder - met dit thema

Op het gebied van cao-ontwikkelingen signaleert Eva Izeboud, HR-manager en adviseur bij Visser & Visser, een trend richting zekerheid, vaste arbeidsovereenkomsten en minder structurele flexibiliteit. (Foto: Eva Izeboud)
all_inclusiveAchtergrondartikel

Webinar ‘HR-actualiteiten’: Overzicht, grip en praktische handvatten voor praktijkmanagers

1 dec om 16:30 uurtimer5 min
Het PraktijkmanagersNetwerk organiseerde op 25 november een webinar over ‘HR-actualiteiten en teamontwikkeling in…
Lees verder »

Adem in, adem uit: zo geef je stress minder grip op je werkdag

25 nov om 09:00 uurtimer4 min

Een werkdag kan soms voelen als een sprint die onverwacht verandert in een marathon. Je start fris, maar…

Lees verder »
Aantal vrouwen met voltijdbaan groeit spectaculair: stijging van 33 procent in tien jaar
flash_onNieuws

‘Beeld dat vrouwen alleen in deeltijd willen werken is achterhaald’

12 nov om 11:45 uurtimer3 min

Het aantal Nederlanders met een voltijdbaan is de afgelopen tien jaar met bijna vijftien…

Lees verder »

Edin presenteert de ABC-Management formule. Dé routekaart voor jouw groei als praktijkmanager

10 sep om 10:00 uurtimer4 min

Als praktijkmanager ben je continu in beweging. Misschien ben je klaar voor meer…

Lees verder »
Victor Mion tijdens de Dag van de Praktijkmanager 2025 (Foto: Jitske Seckel)
flash_onNieuws

Training ‘One Minute Coach in drie maanden!’

26 jun om 17:30 uurtimer4 min

Helpen is goed, coachen is beter. Voor jezelf, je medewerkers en de praktijk. Maar wat is het verschil precies…

Lees verder »
Laura Bas (Foto: Jitske Seckel)
all_inclusiveAchtergrondartikel

Laura Bas over vier generaties op de werkvloer: ‘Zoek de verbinding in plaats van de verschillen’

20 jun om 10:48 uurtimer4 min

Generatie Z-expert Laura Bas gaf tijdens de Dag van de Praktijkmanager op 12 juni een inspirerende keynote over…

Lees verder »
Nora Ennahachi - eigen foto
all_inclusiveAchtergrondartikel

Nora Ennahachi bij de PM Dag: ‘Begin bij authentiek leiderschap, ontwikkel je en maak je onmisbaar’

19 jun om 17:00 uurtimer4 min

Tijdens een boeiende masterclass deelde Nora Ennahachi, operationeel directeur van MyDent en oprichter van Dent…

Lees verder »
mic_external_onInterview

Kim Vermeulen over Coöperatie Paramedie Gelderland Midden: ‘Samenwerken is geen project, maar is blijvend’

17 jun om 15:30 uurtimer5 min

Kim Vermeulen, praktijkmanager bij FysioDynamiek, is een van de drijvende krachten achter de Coöperatie…

Lees verder »