Team PraktijkmanagersNetwerk

PraktijkmanagersNetwerk wordt met veel plezier voor je verzorgd door de volgende collega’s.

Directie

Geert Dijkstra
geert@medischondernemen.nl
T 06 55704920

 

Redactie

Martin Zuithof - hoofdredacteur
martin@medischondernemen.nl
T 06 17007398

 

Media-advies

Esmeralda van Milgen
esmeralda@medischondernemen.nl
T 038 4606384
T 06 33203089

Bart

Bart van der Wal
bvdwal@acquirepublishing.nl
T 038 4606384
T 06 21182618

Marketing

MK

Madieke Kuiterman
mkuiterman@acquirepublishing.nl
T 038 4606384

 

 

Events

Elissa

Elissa Schoemaker
eschoemaker@acquirepublishing.nl
T 038 4606384

 

Klantenservice

Ingrid Spaltman
klantenservice@praktijkmanagersnetwerk.nl
T 038 4608954 

 

Schrevenweg 3.16
8024 HB Zwolle

Ontmoeten we je op een van onze evenementen?

Doe nieuwe kennis op, breid je netwerk uit, stel je vragen aan experts en laat je inspireren.

Bekijk hier de agenda van PraktijkmanagersNetwerk

Advertentiemogelijkheden

Ontdek onze advertentiemogelijkheden